Filozofia marki

Poznaj biosennie.

Zdrowszy sen. Naturalnie.

W 100% naturalne i wegańskie akcesoria do snu. Od barwników aż po same nici.

Markę biosennie (bio- z poszanowaniem natury, sennie - w strefie sypialnianej) stworzyłyśmy z myślą nie tylko o nas samych, ale również o środowisku. Chciałyśmy, żeby oferowane przez nas produkty były w pełni naturalne. Starałyśmy się nie iść na żadne kompromisy, ponieważ ważne są dla nas materiały, którymi się otaczamy, ich wpływ na zdrowie i naturę. Dlatego w oferowanych przez nas wezgłowiach i akcesoriach nie znajdziecie żadnych sztucznych elementów – wszystko jest ekologiczne i najwyższej jakości.

Naszymi dwoma głównymi celami jest, by nasze produkty miały:

Nasze wezgłowia i akcesoria w całości są ręcznie szyte przez polskie krawcowe, dlatego każde z nich jest unikatowe. Co więcej, nie wspieramy nadprodukcji: szyjemy małymi nakładami lub na zamówienie.

Dążymy do tego, żeby wszystko, co jest związane z naszą marką, również było eko, dlatego w duchu zero waste wykorzystujemy ścinki naszych materiałów, które nie nadają się już do uszycia produktów, do tworzenia próbników. Dodatkowo, jako że staramy się generować jak najmniej nowych odpadów, wprowadzamy możliwość zamówienia naszych akcesoriów i próbników w opakowaniach z odzysku (w tekturowych pudełkach z drugiej ręki) oraz ograniczamy do minimum ulotki i inne elementy dołączane do wysyłki. Wszystkie potrzebne informacje o produktach, materiałach, zamawianiu i zwrotach znajdziecie na naszej stronie.

Zobacz, co sprawia, że biosennie jest wyjątkowe:


Dziękujemy, że jesteś z nami,

Paulina i Kasia z biosennie